Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Napadnutie diplomata

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Napadnutie diplomata - Stránka 2 Left_bar_bleue10/50Napadnutie diplomata - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Napadnutie diplomata - Stránka 2 Left_bar_bleue55/100Napadnutie diplomata - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Napadnutie diplomata - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata - Stránka 2 EmptyPi júl 09, 2010 4:57 pm

Lyall / Lambo

Cože , co to je za jasnou barvu ... to je ta ženská hm , Katsuki tuším musím ji pomoct nejprve se ,ale vypořádám aspoň s jedním Jouninem ,abych ji zachránil ... ok , jde se na to vše musí být rychlé a pohotové ... nesmím se ,ani trochu zbrzdit myslím ,že ten Maskáč si veme toho hlavního Jounina to by mělo být v pořádku ... Vyskočil jsem ze stromu ještě výš nad strom v tom jsem z kabátů vytáhl 3 železné rozkládající se tyčky , ok musím to udělat jak minule musím je trošku nabýt ,aby to toho Jounina udrželo aspoň na pár minut.. Ve vzduchu jsem ,co nejrychleji nabyl tyčky elektřinou a jak jsem padal hodil sem tři tyčky , které se zabodly do země kolem Jounina a sloužily jako vodiče , přitom jsem udělal Jutsu - Vůl , Kůň , Drak - Raiton Kaminari Shibari . A je to jeden Jounin je out nachvíli ... a teď jen rychle dostat tu ženskou ... z toho kamennýho vězení ...
Kawarimi no jutsu - Objevil sem se přímo nad kamenným vězením - Raiton : Hiraishin ... jen to nakřuplo ... nevadí ještě mi zbývá nějaká síla , zase jsem vyskočil nad kamenným vězením - Raiton : Hiraishin ... Paráda už je to téměř křuplé stačí jen jedna silná rána pěstí * prásk * ... a je to , hej ženská hlavně tu neumírej v té zemi se ti určitě nelíbí no nic mám sílu ještě na poslední slabší Raiton Hiraishin , který by tě měl z té země dostat - Raiton : Hiraishin ... vytáhl jsem tu ženskou a omdlel jsem ,jelikož mi došla síla v tom se zrušilo i moje technika Kaminari Shibari a Jounin byl zase volný
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Napadnutie diplomata - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata - Stránka 2 EmptyPi júl 09, 2010 5:05 pm

Katsuki

Ksó... já se na to vykašlu... cvoků! křičela jsem na celé kolo a při tom jsem se otráveně tvářila. V tom jsem ale něco zahlédla, ten kluk se mě snažil zachránit, všechno to proběhlo tak rychle, a než jsem se nadála, tak už jsem byla venku, následkem mojí záchrany však omdlel ten kluk. Hůl však stále pulsovala mojí chakrou a vypadalo to, že krystal každou chvíly praskne Tak dobře, neboj se kluku, já to už snad něják zvládnu řekla jsem a začala jsem se soutředit, v jednu chvíly jsem zavřela oči a praštila jsem holí do země, v místě, kde Jounin stál ze země vyjelo několik desítek chapadel z mojí chakry a snažili se ho svázat, všechno šlo velkou rychlostí, potom mě však začali bolest svaly Sak- sakra, ta chakra na mě působí špatně, jak bych se ji jen mohla zbavit? pomyslela jsem si a klekla jsem bolestí na zem Kujaku Myōhō: Kemono! vykřikla jsem a hůl přestala zářit, najednou jsem cítila, jako kdyby mě opustil obrovský tlak na každou buňku mého těla, přede mnou se zjevila několikametrové příšera, největší kterou jsem kdy udělala, no cítila jsem, že všechna chakra zmizela a zbyla mi jen troška Postarej se o něj! řekla jsem a ta věc přistoupila směrem k tomu klukovi a pozřela ho do sebe, takže byl v ní Takhle by mu nemělo nic ublížit a při tom bude mít trochu chakry ode mě pomyslela jsem si a pousmála jsem se, stále jsem však klečela, tentokrát na nedostatek, a ne přebytek chakry, všechna ta chakra se hromadila do hole a já jsem ji potom musela naráz vypustit, z čehož vznikla ta lana, která obvázala toho Jounina a zrůda za mnou, vyčerpaná jsem však padla k zemi. To stvoření mě též pozřelo a jen tak stálo na místě, všechny moje techniky však stále přetrvávali i přes to, že jsem byla v bezvědomí...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Napadnutie diplomata - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Napadnutie diplomata - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Napadnutie diplomata - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Napadnutie diplomata - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Napadnutie diplomata - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata - Stránka 2 EmptyPi júl 09, 2010 8:02 pm

(no prvej chcem podotknúť,vidíš,Lyall teraz tiež zajal toho Jounína a nedovolil my sa brániť,no je to samozrejmosť niečo také Smile nemôže sa každý ubrániť všetkému,som rád že nadalej hráš,nenecháš si to predsa takto pokaziť Smile )

Maskáč

Tak nakoniec to bol dobrý nápad,mať svojich žiakov.Pomohli ste mi už dosť,teraz to prevezmem ja.Povedal som a vysunul svoj meč.Jeden s jouninov bol už momentálne vyradený z hry,no chcel som sa uistiť,schytil som svoj špeciálny kunai a hodil som ho po tom jounínovi.Tí dvaja si mysleli že to zastavia tie dve techniky mojich žiakov,ktoré ho ešte stále obklopovali,no kunai preletel cez všetku tú chakru a zapichol sa mu do hlavy.Čo to má do riti znamenať?čo sú to za zbra...Ani nepovedal ten vodca skupiny a s hlavy toho Jounina vyrástlo niekoľko bodcov aké načisto ukončili jeho život.Myslel si si,že som na vrchu bango knihy len tak?Inaro dostal záchvat zlosti a nabil svoj luk znova huste stlačenou bleskovou chakrou a tú namieril na mňa a vypálil.Ja som pootočil kúskom svojej pravej ruky a z dlane vy vyrástla rúra,koncentroval som chakru a vypálil ju proti šípu.Asi v polovici sa naše techniky stretli a nastal výbuch.Využil som tuto chvíľu a znova pootočil rukou na predlaktí.Z palcov my vystrelili háky a tie si Inaro nevšimol a zabodli sa mu do hrude.Prudko som trhol a tým som ho pritiahol k sebe.Ked priletel až ku mne,schytil som meč v ľavej ruke a nabodol ho.Povedal som a vtedy sa na mňa vyrútil ten další Jounín.Hodil som vtedy Inarove telo po ňom a ten ho chytil,skôr ako si stihol všimnúť som sa vyrútil hned za ním a usekol mu mečom hlavu.Niéééé,prisahám že ťa zabijem.Toto ti neprejde,ach.Povedal ležiaci na zemi a hlava jeho priateľa ležala vedľa neho,pritom aj on krvácal.Zrazu som videl ako robí pečate a snažil som sa ho zastaviť,hodil som kunai priamo po jeho rukách,no skôr ako sa tak stalo,zvolal.[b]Kuchyiose no Jutsu!Jeho dlane mu hned potom prepichol kunai,no dokončil privolávaciu techniku.Z dymu vyletel malí vták,začal som po ňom hádzať kunaie no márne,ušiel mi.Vtedy Inaro povedal.Toto vám neprejde.Moji študenti prídu,a zabiju ťa.Pozrel som sa naposledny na neho,schytil meč a zabodol mu ho do hrude...
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Anonymný
Anonymný




Napadnutie diplomata - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata - Stránka 2 EmptyPi júl 09, 2010 8:14 pm

Katsuki

Začala jsem se pomalu probouzet. Moje zvíře bylo stále okolo mě, Lyall se začal už také probouzet, cítila jsem, že se mi chakru už mírně obnovila Hmm... a není to jedno? Než sem ti tvoji hloupý studenti dojdou, tak už budeme dávno pryč řekla jsem a pousmála jsem se, zvíře otevřelo pusu a já a Lyall jsme sjeli ven...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Napadnutie diplomata - Stránka 2 Left_bar_bleue22/50Napadnutie diplomata - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Napadnutie diplomata - Stránka 2 Left_bar_bleue10/100Napadnutie diplomata - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Napadnutie diplomata - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata - Stránka 2 EmptyPi júl 09, 2010 8:16 pm

Maskáč

Nie!SAKRA! Nemôžem opustiť toto miesto,ten kov,je to jediné miesto kde je taký kov.Bez neho nedokážem dalej pokračovať vo výskume.Zdá sa že si to veľmi dobre premyslel.Ostatných tu nechajte,no jeho odveziem do skrýše. (presunte sa do témy skrýša)
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sponsored content





Napadnutie diplomata - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napadnutie diplomata   Napadnutie diplomata - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Napadnutie diplomata
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Doprevádzanie diplomata

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum-
Prejdi na: