Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kancl Raikageho

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue14/50Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue40/100Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (40/100)

Kancl Raikageho Empty
OdoslaťPredmet: Kancl Raikageho   Kancl Raikageho EmptyNe júl 11, 2010 1:29 pm

...
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue10/50Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue55/100Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (55/100)

Kancl Raikageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancl Raikageho   Kancl Raikageho EmptyNe júl 11, 2010 3:18 pm

Squallo Takeshi

Vstal jsem brzy ráno , abych se mohl lépe připravit a nedocházet naposlední chvíli .. Ah , no nic jdu si dát sprchu a taky se musím trochu upravit ... Poté ,co jsi dal Squallo sprchu a trochu se upravil vešel do kuchyně , kde byla připravená snídaně od Mami .. a to Sushi , arigato .. Mami .. najedl jsem se a oblekl .. Vzal jsi Katanu ze skříně a vyrážel za Raikagem ohledně přidělení do týmu .. Poté , co jsem odešel z domu jsem se trochu šel projít po Kumo a násladně jsem směroval ke kanceláři Raikageho .. , Vyšlapal jsem si pár schodů než jsem se dostal ke dvěřím do kanceláře zaklepal jsem a z kanceláře se ozvalo " Dále " .. Vstoupil jsem dovnitř a řekl : Konichiwa Raikage-sama jsem tu kvůli přidělení do týmu ..
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue14/50Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue40/100Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (40/100)

Kancl Raikageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancl Raikageho   Kancl Raikageho EmptyNe júl 11, 2010 3:40 pm

Sekai Doukeyakusha
"Ach, Sate." usmála jsem se mile, chvílku jsem se přehrabovala v papírech "Ty seš Squallo že, jsi v týmu 1. Chvílku tu počkej než dojdou ostatní členové tvého týmu."
Tensai Tatemono
znuděně jsem došla ke kanclu Raikage zaklepala jsem, "Dále" ozvalo se, cešla jsem dovnitř "Konnichiwa Raikage-sama" pozdravila jsem "Co potřebujete" řekla jsem tonem ve stylu 'co mě zase otravujete' "Máš tu další členy týmu" řekla mile "Tohle" ukázala jsem prstem směrem ke klukovi "jako má být v mojem týmu" řekla jsem opovrživlě, Raikage jenom kývla "Počkej tady zachvíli by měl dorazit zbytek" otráveně jsem se opřela o stěnu a čekala
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue1/1Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue100/100Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (100/100)

Kancl Raikageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancl Raikageho   Kancl Raikageho EmptyNe júl 11, 2010 3:48 pm

Nisame

Když mi řekl nějaký ninja že mám jít do Raikageho kanceláře tak jsem neváhal a vyrazil...

Běžim běžim běžim bacha šutr!
Říkal si něco?
Arggggg...
Debílek...

Pomyslel jsem si když jsme došel ke kanceláři Raikageho tak jsem zaťukal,a čekal zda li mě Raikage pozve dál.
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue14/50Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue40/100Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (40/100)

Kancl Raikageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancl Raikageho   Kancl Raikageho EmptyNe júl 11, 2010 3:58 pm

Sekai Doukeyakusha
někdo zaklepal na dveře "Dále." vyzvala jsem ho dál dovnitř vešel Nisame Konnichiwa Raikage-sama pozdravil mě "Sate Nisame, někde si tu stoupni už čekáme na posledního člena týmu" usmála jsem se mile
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue1/1Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue100/100Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (100/100)

Kancl Raikageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancl Raikageho   Kancl Raikageho EmptyNe júl 11, 2010 4:07 pm

Nisame

No...ehm...okey...,vyklepal jsem ze sebe stoupnul jsem si vedle okna,z kterého jsem se koukal ven.


Na co čumíš? Zeptal se mě bráška
Na to jak tě zabiju . Odpověděl jsem mu krvežíznivě
Tak to pokračuj...až na to,že se to nikdy nestane. Řekl mi přesvědčivě.
Ale stane ! Řekl jsem mu šibaslkým úsměvem
Drže už klapačky kdo se tu má soustředit Zastěžovala si sestra
Jůůů ahoj sestřičko ! Vykřikl jsem na sestru
Co ty ještě žiješ? Zeptala se mě překvapivě sestra
Jasně dokuď vás nezabiju tak budu žít Řekl jsem jí hrdinsky
Nekecej ! Řekl nasraně brácha
Mě bys neporazil... Řekla sestra a odfrkla si.
Si jenom myslíte.... Řekl jsem jim,a bouchl se rukou do hlavy.
Návrat hore Goto down
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue16/50Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue80/100Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (80/100)

Kancl Raikageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancl Raikageho   Kancl Raikageho EmptyPo júl 12, 2010 10:55 pm

Shinji Namikawa

"Bŕŕŕ,"zafučal som. Bolo zvlášť chladné ráno, dnes som si však privstal skôr, aby som sa stihol ešte trocha rozcvičiť, predtým než navštívim raikageho pre pridelenie do tímu. Bol sm zvedavý s akými indivíduami budem v tíme, neočakával som nič extra. Len som dúfal, že ma nebudú brzdiť v mojom postupe stať sa silným ninjom. Sieť mojich myšlienok však pretrhla mama, ktorá ma taktiež vyrušila pri rozcvičke. Zrejme sa strachovala, aby som nemal meškanie. Toby sa totiž na syna bohatej obchodníckej rodiny nehodilo. Umyl som sa a pomaly obliekol do mojich prečačkaných šiat, vyjadrujúcich moje postavenie. Zo steny som tiež zvesil svoj luk svastiku a prehodil si ho cez plece, vychádzajúc z nášho domu. Samozrejme som sa ešte nezabudol rozlúčiť s mamou. Otec nebol doma.
Cesta do ústredia kumo mi netrvala dlho a už o päť minút som presne klopal na dvere do raikageho kancelárie, čakajúc na povolenie vstupu....
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue14/50Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue40/100Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (40/100)

Kancl Raikageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancl Raikageho   Kancl Raikageho EmptyPo júl 12, 2010 11:15 pm

Sekai Doukeyakusha
Nisame si zrovna sedl na okno když se ozvalo zaklepání "Dále!" do vnitř vešel Shinji. "Konichiwa Raikage-sama" pzdravil "Sate, Shinji. tohle je tvuj tým." usmála jsem se mile, "Tak když už jste všichni může už odejít"vyšoupla jsme je z kanclu měla jsem ještě spoustu papírování.
Tensai Tatemono
Pohrdavě jsem se ušklíbla, tohle mě vážně irituje takové malé blbečky ted budu mít na krku, "Výborně tak se můžeme přesunout na cvičiště." zavrčela jsem a vycházela s Kanclu "Neschle." houkla jsem na Raikage.
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue1/1Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue100/100Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (100/100)

Kancl Raikageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancl Raikageho   Kancl Raikageho EmptyUt júl 13, 2010 12:02 am

Nisame

Pche...další zelenáč,tak se představim jmenuji se Nisame Akura.Ty? Zeptal jsem se toho novýho co přišel.


Zabíj ho ! Zakřičel brácha.
Spíš tebe... Zapřel jsem mu.
Návrat hore Goto down
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue16/50Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue80/100Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (80/100)

Kancl Raikageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancl Raikageho   Kancl Raikageho EmptyUt júl 13, 2010 12:12 am

Shinji Namikawa

Presúvajúc sa ďalej za novou senseikou, som sa ani poriadne nestihol nadýchnuť a už sa mi predstavoval nejaký chalan z môjho tímu.
"Ehm...Že zelenáč. Budem sa tváriť, že som to nepočul,"povedal som mu a kyslo sa zatváril, mysliac si o ňom svoje.
"No, ale myslím, že by bolo vhodne zdeliť ti moje meno. Volám sa Shinji Namikawa a radím ti rozprávať sa so mnou prívetivejším tónom, inak si môj rešpekt a úctu, akú prechovávam k nižšie postaveným, nezískaš,"odbil som ho pohŕdavo...
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue10/50Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue55/100Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (55/100)

Kancl Raikageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancl Raikageho   Kancl Raikageho EmptyUt júl 13, 2010 12:43 am

Squallo

Hehe vidím pozitivní náboj řekl sem s úsměvem na tváři .. Jinak já se jmenuji Squallo Takeshi stačí , když mi budete říkat Squallo rád vás poznávám a znovu sem se usmál s úsměvem na tváři
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue1/1Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue100/100Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (100/100)

Kancl Raikageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancl Raikageho   Kancl Raikageho EmptyUt júl 13, 2010 12:46 am

Nisame

Nepovídej...jakým tónem ti budu říkat,či tě oslovovat je moje věc.A respekt k tobě nepotřebuju, Řekl jsem mu když jsem se opřel o zeď,stejně najivní jak bráška. Pomyslel jsem si,když začal mluvit ten druhý,tak jsem se na něj podíval.Taky tě rád poznávám...mé jméno je Nisame Akura,jsem z docela slného klanu.Ale ten už je pod vodou. Řekl jsem mu a trochu se zasmál


Co si to řekl ty hajzle !? Vykřikl na mě.
Že je stejně najivní jako ty,a klan je pod vodou de*ile. Odpověděl jsem mu.
To tak,takový ubohý ma*or by mi neudělal ani škrábanec.Natož nějaká najivita,klan je pod vodou to jo,ale mi ne.Blbče Řekl mi a já jsem se jenom tak pousmál.
Pche...to mě taky,a už rači drž hubu... Řekl jsme mu brutálním hlasem.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue3/50Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue40/100Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (40/100)

Kancl Raikageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancl Raikageho   Kancl Raikageho EmptyPo júl 26, 2010 12:04 am

Yoshikazu Ite
vstal som o piatej ráno bol som dosť nervózny viem ako to býva ked niekto niekde príde a už sa tam všetci poznajú urobil si niečo na raňajky obliekol sa vzal si svoj denník a fľaštičky a aj katanu pomaly som sa vybral prejsť po Kumo keď som vyrazil z domu mohlo byť šesť hodín kráčal som rannou ulicou stretol som len dvoch obchodníkov ktorý šli otvoriť svoje obchody a pomaly sa vidal k budove Raikageho prišiel som tam okolo pol siedmej vošiel som dnu a skúsil či tam už niekto bude zaklopal som a počkal.
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue14/50Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue40/100Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (40/100)

Kancl Raikageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancl Raikageho   Kancl Raikageho EmptyPo júl 26, 2010 12:14 am

Sekai Doukeyakusha
Bylo docala brzo, ale i vtuto dobu už nekdo klepal na dveře. "Dále" křikla jsem aby mě šlo slyšet, Dovnitř vešel nějaký mladík. "Konnichiwa Raikage-sama" pozdravil mě. "Co tu děláš tak brzo ránomladý muži?" usmála jsem se mile.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue3/50Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue40/100Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (40/100)

Kancl Raikageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancl Raikageho   Kancl Raikageho EmptyPo júl 26, 2010 12:19 am

Yoshikazu Ike
Konichiwa no prepáčte že ruším ale viete dnes mám byť pridelený do týmu a podľa mňa je nevhodné prísť prvý ďeň neskoro radšej skôr a čakať alebo? Volám sa Yoshikazu Ite aby som nezabudol .
povedal zdvorilo a usmial sa aby to nevyzeralo že je namrzený vlastne ani nebol .
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue14/50Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue40/100Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (40/100)

Kancl Raikageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancl Raikageho   Kancl Raikageho EmptyPo júl 26, 2010 12:41 am

Sekai Doukeyakusha
"Dobře, dobře posad se někde tvoje seseika příjde za chvilku" usmála jsem se a dál podepisovala papíry.
Tensai Tatemono
Vyskočila jsem do okana "Kde je můj noví studentík" zašeptala jse sladce výhružně a tiše se zasmála.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue3/50Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue40/100Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (40/100)

Kancl Raikageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancl Raikageho   Kancl Raikageho EmptyPo júl 26, 2010 12:45 am

Yoshikazu Ite
Konichiwa ja som Yoshikazu Ite teší ma dúfam že nevadí že ma pridelili až teraz ? vyskočil som pozdravil a zdvorilo sa opýtal nerád by som vám spôsobil problémy s papiermy a tak viete... dodal som a pozrel sa na Raikage-sama a potom na senseiku.
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue14/50Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue40/100Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (40/100)

Kancl Raikageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancl Raikageho   Kancl Raikageho EmptyPo júl 26, 2010 12:50 am

Tensai Tetamono
"Když si z toho tak na nervy klidně to můžeš udělat za mě a ted už pojd." polkrčila jsem rameny. "Naschle Raikage-sama" houkla jsem přes rameno a odcházela.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Genin
Genin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 104
Join date : 02.07.2010

Roleplay
Level:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue3/50Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (3/50)
Chakra:
Kancl Raikageho Left_bar_bleue40/100Kancl Raikageho Empty_bar_bleue  (40/100)

Kancl Raikageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancl Raikageho   Kancl Raikageho EmptyPo júl 26, 2010 12:55 am

Yoshikazu Ite
Yoshikazu Ite
Dovidenia . Ja niesom na nervy ja len nemám rád keď niekomu spôsobím problémy jasné povedal som urzaene senseike cestou z Rikageho pracovne A môžem sa opýtať ako sa vlastne voláte? nenápadne som poukázal na to že sa sluší predstaviť a kráčal som ďalej
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kancl Raikageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancl Raikageho   Kancl Raikageho Empty

Návrat hore Goto down
 
Kancl Raikageho
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kancelář Raikageho

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Naruto Rpg :: Kumogakure no Sato :: Kumo-
Prejdi na: