Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Posol smrti!

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue22/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue10/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (10/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyNe júl 11, 2010 1:34 pm

...
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue22/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue10/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (10/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyNe júl 11, 2010 3:18 pm

Isamu Notsubaki

Vrátil som sa späť do Konohy,neskoro večer.Prišiel som za Hokagem a podal mu správu o tejto misii.Zdravím Hokage sama v túto večernú hodinu.Mám tu pre vás hlásenie o misii....hmhm....Tak najprv sme sa dostali na malé územie na juhozápade od oblačnej dediny.Tam sme objavili miesto boja medzi 3 Anbu s Kiri a 3 Nukenínmi.Dvoch Anbu sme našli už mŕtvych.Potom sme objavili jaskyňu,a vstúpili do nej.Bojovali sme proti 2 ninjom triedy B,a obaja mali v sebe špeciálnu schopnosť Kekkei Genkai.Neskôr sme zabili aj istého Maskovaného muža,ktorý je na najvyžších priečkach Bingo knihy.Taktiež sa nám podarilo zachrániť jedného s bývalích Anbu s Kiri,Inara Gorazu.Dalšie straty na životoch,či ninjoch Konohy neboli,hlavne vdaka Anbu skupine ktorú ste vyslali.Zem do rozsahu asi kilometra je celá zničená,a taktiež aj ložisko zvláštnej suroviny.Naruto kývol hlavou a povedal mi.Dokázali ste naozaj veľa.Na toho muža bola odmena v hodnote niekoľko stotisíc.Tie peniaze sú teraz vaše,Sori,Miku a tvoje.Myslím že už nikdy nebudete v žiadnej núdzi,čo myslíš.Ja som mu na to odpovedal.To samozrejme viem,nechám si ale len pár tisíc,ostatok si vezmite.Za peniaze si šťastie nekúpim,skôr by som potreboval....Hokage ma prerušil a povedal.Čo sa týka tvojho bývalého senseia,bol spozorovaný v Zemy Ohňa.Po 2 rokoch sa tu vrátil,no nemôžeme tušiť prečo.Jeho schopnosti sa zvýšili a preto som vyslal špeciálnu jednotku,tých najlepších.Medzi nimi sú Hyuuga,Aburame,Nara a Kiure a ich veliteľa.Je to najlepší tím aký máme,treba veriť že ho dokážeme zastaviť.Ja som na to prekvapene povedal.Dovolte mi ísť s nimi,prosím,musím,inak neviem čo sa môže stať,je vo mne časť jeho chakry,a ak to nezastavím,kedykoľvek ma môže ovládnuť!Povedal som, načo Hokage vytiahol zo šuflíku Anbu masku a položil ju na stôl.Vezmi si ju,na istý čas staneš členom tohto Anbu tímu.Budete vo šesť člennom tíme,na čele s kapitánom.Čakám že ho zastavíte!Povedal mi a ja som si vzal zo stolu tú masku a strčil si ju do puzdra.Prišiel som domov a dal si dole svoj červený plášť a obliekol si namiesto toho čierny.Vzal som si tú masku a rozbehol sa za ostatnými,ktorý pred asi pol hodinou odišli z dediny...
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue16/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue80/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (80/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyNe júl 11, 2010 6:58 pm

Koharu Raigga

"Pekná krajina,"zahlásil shinigami v mojom vnútri, keď som spolu so svojou novou žiačkou Hanou a jej psom, vystúpil do hôr blízko konohy. Bol odtiaľ krásny výhľad na celú dedinu, prišlo mi to mierne nostalgické, pretože som tam už cez dva roky nebol. Zároveň však bolo zdržiavať sa takto v blízkosti konohy veľmi nebezpečne. Každú chvíľu hrozilo, že by ma mohli aj s Hanou odhaliť a nájsť. Súrne som však potreboval istú techniku môjho mŕtveho klanu. Dúfal som, že sa nebudem musieť stretnúť s Isamom, aj keď som bol na toto stretnutie pripravený, nerád by som mu bol ublížil.
Už sa pomaly zvečerialo, tak sme sa utáborili v blízkej malej jaskyni. Kedže som musel byť ostražitý. Vztýčil som nad naším ukrytom bariéru, cez ktorú nebolo cítiť chakru, takže aj užívateľovi byakuganu by sa zdala ako slepý bod. Keď som dokončil techniku sadol som si k rozloženému ohňu a spýtal sa Hany, aký ma cieľ...


Naposledy upravil neji3101 dňa Ne júl 11, 2010 9:42 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue10/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue55/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (55/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyUt júl 13, 2010 12:49 am

Lyall

Uběhla přibližně hodina od mojeho spánku . Ach je čas se vzbudit a šel jsem si trochu opláchnout tvář k vodě . No nic je čas vyrazit ... řekl jsem a vydal se někam dál , ... Nevěděl jsem kam jdu než jsem došel ke Konoze poznal jsem to tak ,že i z té velké dálky šli vidět hlavy Hokagů nebudu se moc přibližovat přece jenom jsem Nukenin a oni si určitě myslí ,že jsem po smrti ..
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue22/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue10/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (10/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyUt júl 13, 2010 11:42 am

(Yumi sa mi zdá že išla na dovolenku Smile no už si to nepamätám či sito ale viem že mi to niekto povedal Very Happy )

Isamu Notsubaki

Asi o niečo menej hodiny som už cítil,že tí Anbu sú blízko.Zrazu zastavili a ja som vedel,že určite vedia o mojej prítomnosti.Zrazu vyliezli spoza stromov s kunaimi v rukách a asi vodca sa ma opýtal.Kto si a prečo nás sleduješ?Ja som sa pomaly natiahol do vnútorného rukávu môjho plášťa.Nebojte sa,poslal ma Hokage,tu mám od neho zprávu.Povedal som a hodil mu malí zvitok.Ten ho chytil a povedal ostatným.Tento sa k nám pridá,aké je tvoje meno?Ja som sa natiahol po moju Anbu masku a dal si ju na tvár.To nieje dôležité.Povedal som im a kapitán len na to kývol hlavou,Som vodca tejto skupiny a budeš poslúchať moje rozkazy.Tuto Jimi ti vysvetlí naše základné formácie a pridelí ti nejakú úlohu v nej.Teraz sa už musíme pohnúť,nesmieme stratiť náš cieľ.Kývol som hlavou a povedal.Áno,pane!Vtedy sme sa vybrali všetci spolu dalej a jeden s Anbu mi vysvetľoval ich postupy v boji,a čo ktorá formácia znamená.Asi o hodinu,bola už hlboká noc a po Koharovi ani stopy.Vodca usúdil,že bude lepšie si odpočinúť.Dvaja Anbu,Hyuuga a Nara ostali na prvej stráži,pritom vodca sedel v meditačnej polohe a celú noc tak ostal.Nevedel som čo to má znamenať,preto som sa opýtal jedného s Anbu,ked som mal stráž spolu s ním.Prečo je stále hore?Čo to vlastne robí,ved nieje mních?Anbu mi na to odpovedal.Nieje len tak vodcom tejto skupiny,vraví sa že má šiesty zmysel,no je to súčasť jeho techniky.Dokáže vycítiť chakru a odhadnúť silu nepriateľa už na veľkú vzialenosť,no dokáže aj svoje telo spojiť akoby zo zemou a vycítiť akýkoľvek pohyb po zemi,a následne ho rozlýšiť a vytriediť to na živočíchov ľudí a podobne.V Anbu je už od útleho veku,a vychovávali ho na stopovanie a boj.Jemu naozaj nič neujde.Povedal mi Anbu a ja som sa potom rozhodol pokračovať naplno v stráži...
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue16/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue80/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (80/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyUt júl 13, 2010 12:52 pm

Koharu Raigga

Práve som bdel v tureckom sede a pozoroval okolie pomocou Shinigamiho zraku, ktorý dokáže pozorovať a cítiť chakru na obrovské vzdialenosti. Bol som si vedomý toho, že som prenasledovaný šesticou mužov. Ich chakra však menila frekvenciu, takže som nedokázal zistiť kto sa v ich tíme presne nachádza. Zrejme to bola nejaká krycia technika pre silne vnímavých senzibilov ako som bol ja. Bolo zjavne, že niečo málo z mojich schopností poznajú. Nebola to však jediná chakra, ktorú som v okolí cítil. Neďaleko od môjho dočasného úkrytu sa potuloval jeden ninja. Cez chakru som spoznal, že je na úrovni silnejšieho genina, takže nestál za moju pozornosť. Ale zaujalo ma čo robí v okolí konohy sám. Genini jeho úrovne sa totiž zdržiavajú pokope. Nedalo mi to, tak som zvolal:"Kuchyose no Jutsu!"
Predo mnou sa zjavila Kaarja, môj prieskumný summon.
"Čo ssi želášš môj pane?"spýtala sa krotko. Odkedy som pohltil Shinigamiho hady sa mi už nevzpierali.
"Potrebujem, aby si mi sem doviedla jedného chlapca, ktorý je neďaleko. A to urýchlene."
"Ssamozrejme pane, onedlho som s ním späť."povedala a zmizla v oblaku dymu.
Naozaj tomu tak bolo. O niekoľko minút mi cez chakru povedala, že ju môžem znova privolať. Buchol som teda do zeme a zjavila sa aj spolu s ninjom, ktorému bola omotaná okolo krku, takže to trocha vyzeralo, ako keby ho škrtila...
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue10/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue55/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (55/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyUt júl 13, 2010 2:43 pm

Lyall

Co ode mě potřebuješ zeptal jsem se toho týpka . Toho hada jsi určitě přivolal ty , co po mě chceš ? O nic jsem se neprosil a navíc ten tvůj had mě docela škrtí a není to zrovna přijemný mohl by jsi ho aspoň odvolat
Návrat hore Goto down
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue16/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue80/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (80/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyUt júl 13, 2010 6:23 pm

Koharu Raigga

"Ked chceš, prečo nie?"povedal som a odvolal Kaarju. Nato sa však zo zvitkov poukladaných okolo neho, ktoré tam ešte pred jeho príchodom rozložila na môj príkaz Hana, vyrútili čierne reťaze, ktoré ho pripútali o blízky kameň. Ked sa ako tak spamätal začal som ja.
"Len by ma zaujímalo, čo robí ninja úrovne genin na takomto nebezpečnom mieste celkom sám. Nejak mi to totiž nejde do hlavy. Jedine, že by si bol nukenin, ale to by som ťa musel odovzdať do rúk blízkej konohy,"zaškeril som sa, aj keď cez moju starú anbu masku to nebolo vidieť...
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue22/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue10/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (10/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyUt júl 13, 2010 7:39 pm

Isamu Notsubaki

Pomaly začalo svitať slnko,a mi sme s prvými lúčmi svetla mali povel k odchodu.Nik nevedel,kde presne teraz hľadať.Vodca sa nás spýtal.V noci som na nič neprišiel,okolie bolo tiché.Tak ako budeme pokračovať teraz?Ja som po pár sekundách povedal.Viem že som to mal povedať skôr,ale kedysi bol Raigga môj sensei.Myslím že ho poznám dosť dobre,aby som ho dokázal nájsť.Ak ho nedokážeme nájsť a vieme že je pritom tu,bude za tým jeho technika.Dokáže úplne zamedziť tomu,aby ho niekto mohol vycítiť a nájsť.Pritom on o našej prítomnosti vie.To znamená jediné,ak ho nedokážeme nájsť pomocou techník,tak ho musíme nájsť priamo,preto by som navrhoval,prečesať každý kút tohto lesa pomocou kage Bunshin.Vodca sa na mňa zadíval a povedal.Dobrý nápad,ak budeš mať dalšie dôležité informácie o ňom,tak mi ich ihned povedz!...Kage Bunshin no Jutsu.Zjavilo sa asi 30 jeho klonov a ostatný Anbu urobili to isté, a ja tiež.Zrazu sa všetci rozišli a pokryli obrovskú plochu.My sme sa tak isto rozdelili ako aj naše klony,a vydali sa ho hľadať.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue10/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue55/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (55/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptySt júl 14, 2010 6:17 pm

Lyall


Nevypadá na to ,že by to byl ninja z konohy,ale má anbu masku i když je dost stará a skoro to nejde poznat .. Hele ty nejsi ninja z Konohy zdá se mi ,že seš Nukenin , kterej utekl z konohy ... , co máš vůbec v plánu ta holka se mi zdá ,že je taky nukenin a bývala z konohy kdyby jsi náhodou hledal posili možná bych se přidal řekl jsem mu..
Návrat hore Goto down
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue16/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue80/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (80/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyŠt júl 15, 2010 12:00 am

Koharu Raigga

"A prečo si myslíš, že by som ťa vzal?"spýtal som sa uštipačne.
"Aj keď musím uznať, že si ma zaujal svojimi dedukčnými schopnosťami. Ale to mi nestačí, budeš musieť predviesť niečo iné. Čo tak súboj proti Hane? Vlastne ani nemáš na výber. Buď zomrieš, alebo sa udržíš dostatočne dlho nažive a ušetrím ťa, s tým, že sa môžeš pridať,"povedal som mu chladne a kývol hlavou Hane, ktorá sa na to dala do bojovej pozície. Lusknutím prstov som zničil reťaze, ktoré ho spútavali.
"Divadlo sa môže začať,"zahlásil som, načo sa Hana po ňom vrhla...

(kedže tu Yumi nie je, preberiem jej postavu, dokým tu nie je)
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue10/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue55/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (55/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyŠt júl 15, 2010 11:00 am

Lyall


Dobrá tedy , když souboj začlal schoval jsem se do koruny stromu a vyčkával.. ,co udělá Hana... Má toho čokla takže mě nejspíš najde proto použiju starej trik a přitom jsem se usmál no jen , aby nás nepřepadli nějací Anbu
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue22/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue10/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (10/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyŠt júl 15, 2010 9:04 pm

blabla bla Very Happy no pokračujte Very Happy
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue16/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue80/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (80/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyPi júl 16, 2010 5:14 pm

Koharu Raigga

Genin po chvíli utiekol von z jaskyne, takže som musel zväčšiť bariéru, aby nás nepriateľské anbu jednotky nenašli.

Hana Inuzuka

Vyšla som von z jaskyne prenasledujúc genina. Kiro mi bol hned v pätách.
"No tak! Kde si, prečo sa schovávaš? Nebodaj sa bojíš,"začala som posmešne pričom som Kirovi kývla na povel nech ho nájde. To však nebolo potreba, lebo som ho vyňuchala sama a hodila po mieste, na ktorom bol ukrytý, dva kunaie...
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue10/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue55/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (55/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyPi júl 16, 2010 5:36 pm

Lyall


Ta Hana si myslela ,že mě našla omyl hodila 2 Kunaie jen do mojeho kabátu .. myslel sem ,že se na to nachytá ten pes ,ale nevěděl jsem ,že i ona má dobrej čich .. Objevil jsem se nad jeskyní a v rukách jsem měl 3 rozkládací tyče nepozorovaně jsem je hodil kolem jejího psa .. udělal pečetě a svolal Raiton : Kaminari Shibari .. Tak pes je ze hry ven ,co si bez něj počneš ? Nechám ti první ránu ...
Návrat hore Goto down
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue16/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue80/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (80/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyNe júl 18, 2010 9:59 pm

Hana Inuzuka

"Vrrr,"zavrčala sa naňho, keď spútal Kira pomocou nejakej bleskovej techniky.
"Zdá sa, že do toho chceš ísť naostro,"povedala pomedzi zuby a bleskovo prehltla ninja pilulku klanu Inuzuka. Okamžite na to sa mi zvýraznili pazúry a všetky psie zmysly. Hodila som do zeme, blízko pri geninovi dymovú guličku, ktorá mu znemožnila vidieť ma. Síce som ho nevidela ani ja, ale cítila som ho viac než dobre. Rozbehla som sa rovno za jeho pachom a skríkla:"Tsuuga!" PRičom som použila svoju taijutsu techniku rovnakého názvu...


Naposledy upravil neji3101 dňa Po júl 19, 2010 12:04 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue10/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue55/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (55/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyNe júl 18, 2010 10:09 pm

Lyall

Hmm přes tenhle kouř toho asi moc neuvidím co ... počkat teď mě něco napadlo.. vzal jsem 3 Kunaie a dal je okolo sebe udělal pečetě a zvolal Raiton : Kaminari Shibari .. Sice teď jsem v pasti a nic neudělám ,ale myslím ,že tohle jen tak neprolomí navíc je tu ten kouř takže nemůže poznat ,že její pes už je volnej.. snad teda
Návrat hore Goto down
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue16/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue80/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (80/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyPo júl 19, 2010 12:03 am

Hana Inuzuka

Už som skoro do genina narazila, keď Kiro nahlas zbrechol. Kedže Kiro ešte nevie rozprávať, komunikujeme spolu podľa určitých zvukov a on práve vydal jeden na moje zastavenie. V poslednej chvíli som stihla zastaviť a spolu s Kirom sme odskočili od dymovej clony, ktorá sa práve už rozplývala. Kiro mi poradil dobre, genin bol totiž v klietke, aby sa ubránil pred mojim taijutsu.
"Takže to jutsu môže použiť na útok, ale i obranu. Ale je obmedzený počtom kovových tyčí, takže naraz mňa aj Kira spútať nemôže. Stačí, keď naňho budeme útočiť vo dvoch a nespozná, ktorá som ja,"pomyslela som si a kývla Kirovi na rozkaz. ten mi okamžite skočil na chrbát a dal sa do podobnej polohy ako ja.
"Juujin Bunshin!"skríkla som, načo sa Kiro premenil na môj identický klon. Hodila som do zeme znova dymovnicu, aby genin nemohol spoznať, ktorý klon je pravý. Spolu s Kirom vyehli dopredu smerovaní svojim čuchom a použili sme Gatsuugu...
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue10/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue55/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (55/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyPo júl 19, 2010 12:41 am

Lyall

Byl jsem uprostřed Kaminari Shibari... a čekal ,co ta holka podnikne... přitom jsem si sedl na turka... ta holka používá max techniky C takže při střetu se zdí by se mi nic nemělo stát... řekl jsem a čekal na ten útok..
Návrat hore Goto down
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue16/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue80/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (80/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyPo júl 19, 2010 11:13 pm

Hana Inuzuka

Náš spoločný útok narazil priamo do genina, no tomu sa nič nestalo, pretože vo svojej klietke. Naše jutsu taktiež klietku ani trochu nepoškodili.
"Potrebujem väčšiu silu,"pomyslela som si pri pohľade na klietku a vytiahla z vrecka niekoľko výbušných lístkov, pripevnených na kunaioch. Spolu s Kirom som odskočila a hodila na klietku tri kunaie s výbušnými lístkami, pričom som sa počas výbuchu nedaleko skryla aj s Kirom...
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue10/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue55/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (55/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyUt júl 20, 2010 9:20 am

Lyall


Jen tři výbušný kunaie děláš si ze mě srandu .. Hodil jsem kouřovou bombu doprostřed Kaminari Shibari .Odtrhl jsem si kousek trika , kterej sem tam nechal .. V tom kouři jsem zrušil Kaminari Shibari a výbušný Kunaie spadli na zem . Sakra musím se schovat ... řekl jsem a schoval jsem se do koruny nějakýho stromu i když jsem v kouři neviděl furt mě vedl instinkt , kterej mě dovedl až na strom
Návrat hore Goto down
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue16/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue80/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (80/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyŠt júl 22, 2010 12:13 am

Hana Inuzuka

Môj umýsel sa podaril, dostala som ho z jeho obranného jutsu. Okamžite som spolu s Kirom zavetrila, že sa jeho pach rozdelil, pričom sa jeden vzdialil od miesta, na ktorom bol.
"Ten genin ma vážne podceňuje, ked si myslí, že ma zmetie rozdelením pachu,"pomyslela som si a pomaly mimo jeho dosahu sa mu priblížila za chrbát, na vzdialenosť 50 metrov...
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue10/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue55/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (55/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptyŠt júl 22, 2010 12:36 am

Lyall


Hmm myslím ,že by měla být furt v tom kouři,ale pro jistotu udělám plán kdyby zaútočila Vzal jsem 6 Kunaiů s výbušnými lístky a všechny je hodil do kruhu asi 10 metrů ode mě , když na mě zaútočí nechám je vybuchnout... a čekal jsem ,co bude dál
Návrat hore Goto down
neji3101
Mizukage
Mizukage
neji3101


Počet príspevkov : 233
Join date : 25.01.2010
Age : 28
Bydlisko : Slovakia

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue16/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (16/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue80/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (80/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptySo júl 24, 2010 3:17 pm

Hana Inuzuka

Dlho som nečakala a potichu sa mu plížila za chrbátom, kým som nebola dostatočne blízko. "Gatsuuga!"zvolala som nahlas a spolu s Kirom sme sa vrhli na genina, snažiac sa ho nejako zraniť...
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Posol smrti! Left_bar_bleue10/50Posol smrti! Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Posol smrti! Left_bar_bleue55/100Posol smrti! Empty_bar_bleue  (55/100)

Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! EmptySo júl 24, 2010 5:33 pm

Lyall

Když jsem se otočil uviděl jsem rychlou Gatsuugu jak se blíží . Udělal jsem pečetě a řekl Kawarimi no Jutsu . V tom okamžiku jsem zmizel a objevil se přímo nad ní .. Udělal jsem znak pro uvolnění a lístky na Kunaich začali hořet a v mžiku vybuchli ve středu ,kde byla zrovna Hana..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Posol smrti! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posol smrti!   Posol smrti! Empty

Návrat hore Goto down
 
Posol smrti!
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Naruto Rpg :: Outside World (Nukenín) :: Okolitý Svet-
Prejdi na: