Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Prolog

Goto down 
AutorSpráva
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Prolog Left_bar_bleue22/50Prolog Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Prolog Left_bar_bleue10/100Prolog Empty_bar_bleue  (10/100)

Prolog Empty
OdoslaťPredmet: Prolog   Prolog EmptyUt júl 20, 2010 7:30 pm

Prolog

Pred 15 rokmi

Som tehotná.Oznámila Kasumi a muž v čiernom plášti jej s otočeným chrbtom povedal.
Čo budeš teraz robiť?Vieš o tom že čoskoro zomriem!Kasumi vystrašene povedala.
Je to náš syn,nevzdám sa ho!Načo sa muž otočil a povedal.
To od teba ani nežiadam.Nemohol by som zavraždiť svojho syna,zla som už napáchal priveľa!
Kasumi ho pohladila po jeho ľadovej tvári,zahľadela sa mu do očí a povedala mu.
To už nikdy nepovedz.Všetko čo si urobil si urobil pre tento svet.Obetoval si svoju česť a stal si sa odpadlíkom,
takto už o sebe nikdy nehovor.Už po prvý krát čo sa naše oči stretli,som vedela,že nie si ten za koho sa tu stále hráš.
Ty...ty si dobrý Itachi!...Nik by nedokázal urobiť to čo ty,ty predsa nenávidíš násilie!

Povedala s revom načo jej Itachi odpovedal.
Nech je ako chce,budem musieť odísť a ty sa budeš musieť o naše dieťa postarať.Musím uskutočniť ešte jeden boj,
a s neho sa už nevrátim.Odíd od tadiaľto,toto miesto je nebezpečné.No nevracaj sa do Konohy,pre naše dieťa by to bolo až príliš nebezpečné.Ak zdedí Sharingan po mne,a a oni na to prídu,ktovie čo mu urobia.Už tu nebudem aby som ho mohol chrániť!

Kasumi kývla so slzami v očiach hlavou a povedala.
Dobre teda,pôjdem s ním do skrytej Mlžnej dediny a tam budeme spolu žiť .Daleko od spomienok na teba a toto miesto.
Itachi sa na ňu pozrel cez slzy,aj ked nikdy nedával na javo svoje pocity,teraz áno.Usmial sa na ňu a povedal.
Si naozaj silná žena.Som rád že som aspoň posledné chvíle mohol šťastne prežiť po tvojom boku.Milujem ťa.
Povedal na čo sa jeho telo zmenilo na vrany a on sa rozletel preč od Kasumi.Tá zo slzami v očiach kľačala na zemi a plakala ako malé dieťa
a sama pre seba hovorila."Ver mi.Postarám sa o naše dieťa.Chcela som aby sa volal Itachi ako jeho otec,no stále by mi ho to pripomínalo.Preto som ho (o mene ešte porozmýšľam Very Happy )"...

Pred 3 rokmi

Mami,mami,mami!Kričal ____ cestou domou.
Dnes ma pridelili do tímu.Môj sensei je naozaj úžasný a povedal že mám talent.Mama ho pohladila po vláskoch a povedala.
To som naozaj rada.Vždy som vedela že zdedíš veľký talent po ockovi.Syn nechápavo pozrel a opýtal sa.
Kto bol vlastne môj otec.Prečo tu nieje?Stále len hovoríš o tom aký bol skvelý.Keby bol naozaj skvelý tak tu dnes je,a chráni ma!
Kasumi jeho matka sa na neho smutne pozrela a povedala mu.
Takto už o svojom otcovi nehovor.Mal ťažký život a musel urobiť veľa vecí,za ktoré by sa iný hanbil.No bol to hrdina a na to nezabúdaj.Nikdy na to nezabúdaj,položil svoj život,pre svoju dedinu!.....Jedného dňa sa dozvieš celú pravdu,no neraz si na to ešte malí.Tu sa začína,tvoj život ninju....

Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
 
Prolog
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Naruto Pokec :: Vaša FanFiction :: Heroes0 FF :: Posledný Uchiha-
Prejdi na: