Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Tajemný Chlápek a Obálka !

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue10/50Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue55/100Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (55/100)

Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty
OdoslaťPredmet: Tajemný Chlápek a Obálka !   Tajemný Chlápek a Obálka ! EmptyUt júl 27, 2010 10:23 pm

Liwee

Poslouchal jsem,když jsem si to doposlechl,tak jsem kývnul hlavou,dobře. Řekl jsem a oblíknul jsem si mikynu,po té jsem vyrazil.Na cestu.Nejdřív jsem běžel,pak jsem pomalou chůzí šel.Pak jsme zase běžel,po cestě jsem se rozhlížel po krajině.Asi po několika minutách jsem potkal nějakýho starý ho muže,napadlo mě že to bude von.Tak jsem tady... řekl jsem mu.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue10/50Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue55/100Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (55/100)

Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajemný Chlápek a Obálka !   Tajemný Chlápek a Obálka ! EmptyUt júl 27, 2010 10:27 pm

Chlápek

Tebe poslal Daitsuki viď ? Tady máš .. Chlápek vytáhl obálku a předal ji Liwemu .. Je to cenná věc takže ji nesmíš otevřít , ztratit a cokoliv jiného řekl a předal mu obálku .


Neznámý ninja
Poslouchal v koruně stromu , skrytý pomocí svého Jutsu.
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue1/1Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue100/100Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (100/100)

Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajemný Chlápek a Obálka !   Tajemný Chlápek a Obálka ! EmptyUt júl 27, 2010 10:37 pm

Liwee

Usmál jsem se,a složil pečeť.Tygra.Náhle jsem zmizel v plamenech,a oběvil jsem se asi o několikset metrů dál,zdá se mi,že je to divný,celou dobu mě nikdo nepronásledoval.hm...něco v tom bude. Pomyslel jsem si,a z ruky mi vylítli dva motýli,ty kolem mě rozprašovaly modrý oheň,který není vidět.Ale je jedovatý.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue10/50Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue55/100Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (55/100)

Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajemný Chlápek a Obálka !   Tajemný Chlápek a Obálka ! EmptyUt júl 27, 2010 10:51 pm

Neznámý Shinobi

Potichu dále sledoval .. Kage bunshin no jutsu , díky jeho technice nešel slyšet zvuk při vytváření klona . Klon se přemístil do druhé koruny a z té zaútočil přímo na toho kluka . Uvidíme jak si poradí s ním až poté nastoupím já.
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue1/1Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue100/100Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (100/100)

Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajemný Chlápek a Obálka !   Tajemný Chlápek a Obálka ! EmptyUt júl 27, 2010 10:56 pm

Liwee

Klon se rozplynul hnedka jak vletěl do mého pásma,já jsem avšak kráčel dál,je tady.... Pomyslel jsem si a v ruce si mi tvořil oheň zatim nebyl vidět.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue10/50Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue55/100Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (55/100)

Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajemný Chlápek a Obálka !   Tajemný Chlápek a Obálka ! EmptyUt júl 27, 2010 11:21 pm

Neznámý Shinobi

Tajuu Kage Bunshin no jutsu .. řekl záhadný hlas z koruny stromu hned za tím chlapcem . Najednou z koruny začali seskakovat klony .. přibližně 20 Klonů ho obklíčilo .. Všechny klony vytáhli jeden Kunai a hodili ho po tom klukovi . Tak co uděláš teď
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue1/1Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue100/100Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (100/100)

Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajemný Chlápek a Obálka !   Tajemný Chlápek a Obálka ! EmptyUt júl 27, 2010 11:25 pm

Liwee

Na klony se sesypal oheň který je spálil.Kunaie tak nabrali menší rychlost,a dopadli mi k nohám.Chceš tu obálku? Jestly jo tak pojď semnou,dám jí uživatelovi a pak si jí můžeš vzít. Řekl jsem mu a motýli stále vířily.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue10/50Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue55/100Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (55/100)

Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajemný Chlápek a Obálka !   Tajemný Chlápek a Obálka ! EmptySt júl 28, 2010 12:12 pm

Neznámý Shinobi

Udělal jsem pečetě a řekl Katon: Hibashiri Kolem chlapce byl najednou oheň ve tvaru kruhu , který začal upalovat ty jeho potvory.Tak konečně by jsi měl být bez obrany .... Udělal jsem znovu pečetě a řekl .. Katon: Goukakyuu no Jutsu A na chlapce jsem vypálil obrovskou ohnivou kouli . Jak si poradíš s tímhle ?
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue1/1Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue100/100Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (100/100)

Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajemný Chlápek a Obálka !   Tajemný Chlápek a Obálka ! EmptySt júl 28, 2010 12:20 pm

Liwee

Natáhnul jsem ruku,před ohnivou kouly.Meiton : Kyūketsukō,koule se začala pohlcovat,když jsem jí pohltil,tak jsem se vražedným pohledem podíval na tebe.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue10/50Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue55/100Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (55/100)

Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajemný Chlápek a Obálka !   Tajemný Chlápek a Obálka ! EmptySt júl 28, 2010 1:49 pm

Shinobi

Takže ovládá Meiton jo... Katon - Housenka no jutsu .. Sežer si tohle vyplivl jsem ,asi 6 Koulí přímo na toho Kluka .. .. Tajuu Kage Bunshin no jutsu řekl jsem .. a objevilo se 20 Klonů .. , ovšem jsem je nikam nemohl poslat ,jelikož .. kolem toho kluka bylo mé jutsu . Tak každej opět vytáhl Kunai a hodil ho po něm..
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue1/1Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue100/100Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (100/100)

Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajemný Chlápek a Obálka !   Tajemný Chlápek a Obálka ! EmptySt júl 28, 2010 2:26 pm

Liwee

Moje ruka udělala pečeť tygra.Koule mě zasáhli přímím zásahem.Vypadalo že je po mě,všude byl kouř,ale místo mě tam byla kláda.A já jsem zatim utíkal pryč.Pro jistotu jsem vytvořil obyčejného bushina,a toho přeměnil na obálku,kterou jsem nechal ležet na zemi,uvnitř byl výbušný lístek.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue10/50Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue55/100Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (55/100)

Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajemný Chlápek a Obálka !   Tajemný Chlápek a Obálka ! EmptySt júl 28, 2010 2:38 pm

Shinobi

Shinobi zrušil klony i Katon : Hibashiri .. , když se podíval viděl tam jen kládu a obálku . Přišel k Obálce a z vyčerpání spadl na zem ... Už nemám žádnou chakru musím si zdřimnout..

Tajemný Chlapík
Nakonec to vypadá ,že ten kluk u Daitsukiho prošel... Ochránil obálku a ten ninja ,co jsem si ho najal leží na zemi.. No nic vzal ninju přes rameno .. ke svému táboru ,kde ho ošetřil.
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue1/1Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Tajemný Chlápek a Obálka ! Left_bar_bleue100/100Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty_bar_bleue  (100/100)

Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajemný Chlápek a Obálka !   Tajemný Chlápek a Obálka ! EmptySt júl 28, 2010 2:50 pm

Liwee

Běžel jsem dál,když jsem cítil že už mě nepronásleduje tak jsem se usmál.Obálka zatim vybouchla.Když jsem doběhl zpátky k úkrytu tak jsem bez zaťukání vešel dovnitř,předal jsem obálku a čekal,co mi řekne.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tajemný Chlápek a Obálka !   Tajemný Chlápek a Obálka ! Empty

Návrat hore Goto down
 
Tajemný Chlápek a Obálka !
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum-
Prejdi na: