Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Lov na Hada začíná !

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue10/50Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue55/100Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (55/100)

Lov na Hada začíná !  Empty
OdoslaťPredmet: Lov na Hada začíná !    Lov na Hada začíná !  EmptySt júl 28, 2010 4:10 pm

Dino

Jelikož nechci ,aby to tu bylo nějak poškozené .. půjdeme do hor řekl jsem pojď následuj mě.


O nějaké minuty později

Tak jsme tady řekl jsem byli jsme uprostřed hor s krásným horským rybníkem . Kousl jsem do prstu a ten přiložil k zemi Kuchiyose no jutsu Zjevil se tam obrovskej fialovej had ( Podle Naruto wiki 100 m .. ) Hebi ukaž mu ,kdo je pánem řekl jsem a Hebi se vrhla čelním útokem na Liweho


Naposledy upravil Lyall dňa Št júl 29, 2010 4:12 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue1/1Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue100/100Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (100/100)

Lov na Hada začíná !  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lov na Hada začíná !    Lov na Hada začíná !  EmptyŠt júl 29, 2010 2:24 pm

Liwee

Hebimu jsem uhnul,čili byla velká tak nebyla moc rychlá,oběvil jsem se za ní.A na hlavu jsem jí hodil kunaie,s výbušnýma lístkama.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue10/50Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue55/100Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (55/100)

Lov na Hada začíná !  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lov na Hada začíná !    Lov na Hada začíná !  EmptyŠt júl 29, 2010 2:46 pm

Hebi

Když jsem cítil jak se do mě něco zabodlo nic jsem nedělal ,jelikož mě to nějak extra nemohlo poškodit . Proto jsem uskutečnil další čelní útok na Liweho ..




( Btw..Hebi na to ,že je tak velká není vůbec pomalá.., Baka..)



Naposledy upravil Lyall dňa Št júl 29, 2010 4:13 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue1/1Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue100/100Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (100/100)

Lov na Hada začíná !  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lov na Hada začíná !    Lov na Hada začíná !  EmptyŠt júl 29, 2010 2:54 pm

Liwee

Moje reflexy byli dobré,takže kunaie na ní nefungujou,hm...ukončím to jednou možná dvěma technikama,pomyslel jsem si,a z ruky mi vylítli dva motýli.Ty vyprašovaly neviditelný oheň,který se na Hebiho přilepil.Když byla v mém pásmu.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue10/50Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue55/100Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (55/100)

Lov na Hada začíná !  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lov na Hada začíná !    Lov na Hada začíná !  EmptySo júl 31, 2010 11:19 pm

Hebi

Sakra vypadá to jako kdyby mě spaloval oheň ,ale žádnej nevidím .. Hebi v mžiku udělal kruh ze svého hadího těla kolem Liweho a podnikl na něj čelní útok i přes to jako kdyby ho něco spalovalo..
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue1/1Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue100/100Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (100/100)

Lov na Hada začíná !  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lov na Hada začíná !    Lov na Hada začíná !  EmptySo júl 31, 2010 11:20 pm

Liwee

Složil jsem pečeť tygra,a rozpadl jsem se na modrý oheň ten zatim popaloval,ještě s neviditelným ohněm Hebiho,já zatím stál na menší skalce.Kde jsem složil pečetě,a čekal.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue10/50Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue55/100Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (55/100)

Lov na Hada začíná !  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lov na Hada začíná !    Lov na Hada začíná !  EmptySo júl 31, 2010 11:34 pm

Hebi

Hebi narazil do země , jelikož Liwe zmizel.. Předemnou se neschováš.. tsss.. Najednou se Hebimu změnilo oko .. bylo červené a ve středu mělo římskou číslici X.. Najednou Liweho , který skládal pečetě obmotali Hadi.. Šlo o silné Genjutsu... , ovšem Hebiho dál spaloval oheň a jeho Genjutsu sláblo každým okamžikem.

Dino
Přece si nemyslíš ,že je to jenom normální přerostlej had.
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue1/1Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue100/100Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (100/100)

Lov na Hada začíná !  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lov na Hada začíná !    Lov na Hada začíná !  EmptySo júl 31, 2010 11:40 pm

Liwee

Když mě svíral,tak o to víc a víc pálilo,a já s úsměvem řekl,to je samozdřejmné,když jsem doskládal pečetě,tak jsme vykřikl, Meiton : Gatsubihegi .Pod Hebim se začala formovat propast,plná plamenů.Sformovala se rychle.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue10/50Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue55/100Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (55/100)

Lov na Hada začíná !  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lov na Hada začíná !    Lov na Hada začíná !  EmptyNe august 01, 2010 10:58 am

Hebi

Když se Hebi propadával jeho kůže se najednou začala loupat až se v mžiku rozpadla.. Bylo to něco jako , když se had svléká z kůže ... , akorát Hebi nikde a shořela jen jeho stará kůže .. Najednou se začala zem otřásat něco jako menší zemětřesení .. v tom se Hebi vynořil ze země ,kde stál Liwe..
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue1/1Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue100/100Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (100/100)

Lov na Hada začíná !  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lov na Hada začíná !    Lov na Hada začíná !  EmptyNe august 01, 2010 11:42 am

Liwee

Už když se začal Hebi loupat,tak mi bylo jasné že se svlíká,z kůže.Vyskočil jsem vysoko do vzduchu,věděl jsem když se svlíkne jednou tak už nemůže po druhé.Z ruky mi vylítly další motýli,a ty na něj rozprašovaly oheň.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue10/50Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue55/100Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (55/100)

Lov na Hada začíná !  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lov na Hada začíná !    Lov na Hada začíná !  EmptyNe august 01, 2010 2:49 pm

Hebi

Když Hebi zaútočil tak už byl Liwe ve vzduchu a zase ho začal spalovat oheň.. Tssss .. použiji tu techniku .. Hebi otevřel tlamu a z ní vyletěli obrovské jehlice ... přímo na Liweho, ovšem to nebyli jen obyčejné jehlice..
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue1/1Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue100/100Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (100/100)

Lov na Hada začíná !  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lov na Hada začíná !    Lov na Hada začíná !  EmptyNe august 01, 2010 2:54 pm

Liwee

Dle čichu jsem rozeznal že v jehlicích je chakra,ale kdybych jí pohltil,tak by mě zasáhli jehlice.Meiton : Haisukai,řekl jsem a na Hebiho jehlice jsem hodil svoje plamenehžoucí shurikeny.Jako pojistku,jsem měl kawarimi.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue10/50Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue55/100Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (55/100)

Lov na Hada začíná !  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lov na Hada začíná !    Lov na Hada začíná !  EmptyNe august 01, 2010 2:57 pm

Hebi

Jelikož to byli oproti mým jehlicím malé shurikeny a přesto ,že hořeli se od jehlic odrazili do země a pár i do Hebiho . V tom se ,asi 7 obřích jehlic proměnilo na stovky malých jehliček.. a letěli dál na Liweho
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue1/1Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue100/100Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (100/100)

Lov na Hada začíná !  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lov na Hada začíná !    Lov na Hada začíná !  EmptyNe august 01, 2010 3:02 pm

Liwee

Nemožné,jak se mohli moje...Sakra ! Pomyslel jsem si když na mě letěli ty jehlice,sejmuli mě všechny,a vypadalo to že je semnou konec,já jsem letěl daleko do křoví.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue10/50Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue55/100Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (55/100)

Lov na Hada začíná !  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lov na Hada začíná !    Lov na Hada začíná !  EmptyNe august 01, 2010 3:08 pm

Dino

Myslím ,že to stačí Hebi.. vedl sis skvěle řekl jsem a odvolal Hebiho .. V tom jsem viděl Liweho ležet v křoví a v něm zabodlých i několik jehel. Přišel blíž k němu , vytáhl ho z křoví a začal ho léčit pomocí Shosen no jutsu .. Zachvíli by se to mělo zahojit , jen klidně lež. .. Hmm neukázal všechny svoje schopnosti a musím říct ,že s Hebim držel krok dlouho nebyl tak špatnej
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue1/1Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue100/100Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (100/100)

Lov na Hada začíná !  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lov na Hada začíná !    Lov na Hada začíná !  EmptyNe august 01, 2010 3:15 pm

Liwee

Místo mě se oběvila kláda,a já jsem pomaličku přišel za Dinem,škoda no,už tu není. Řekl jsem s úsměvem.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue10/50Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue55/100Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (55/100)

Lov na Hada začíná !  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lov na Hada začíná !    Lov na Hada začíná !  EmptyNe august 01, 2010 3:32 pm

Dino

Natáhl jsem na Liweho ukazováček myslíš ,že všechno šlo tak lehce ? Máš štěstí ,že jsi použil Kawarimi jinak by ses nadýchal jedu z těch jehlic , kterej by ti způsobil neurčitý škody ..
Návrat hore Goto down
Liwee^
Kage
Kage
Liwee^


Počet príspevkov : 191
Join date : 11.04.2010
Bydlisko : Kekonoše...

Roleplay
Level:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue1/1Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (1/1)
Chakra:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue100/100Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (100/100)

Lov na Hada začíná !  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lov na Hada začíná !    Lov na Hada začíná !  EmptyNe august 01, 2010 3:38 pm

Liwee

Usmál jsem se,já vím,ale ten tvůj had má v sobě zase můj jedovatý plamen,který ho popálil.Řekl jsem,ale stejnak,kdybych se strefil,tak bych ty jehlice všechny sestřelil. Dodal jsem.
Návrat hore Goto down
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue10/50Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Lov na Hada začíná !  Left_bar_bleue55/100Lov na Hada začíná !  Empty_bar_bleue  (55/100)

Lov na Hada začíná !  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lov na Hada začíná !    Lov na Hada začíná !  EmptyNe august 01, 2010 3:52 pm

Dino

Jelikož jeho výška dosahuje kolem 100 M .. myslím ,že nic závažného by se mu nestalo .. No nic musím odevzdat do skrýše Spoonu jeden zvláštní dopis .. jdeme .. řekl jsem a oba jsme vyšli směrem zpět do Skrýše




Tento topic se přemisťuje do koše ..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Lov na Hada začíná !  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lov na Hada začíná !    Lov na Hada začíná !  Empty

Návrat hore Goto down
 
Lov na Hada začíná !
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum-
Prejdi na: