Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Isamová návšteva

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Isamová návšteva - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Isamová návšteva   Isamová návšteva - Stránka 3 EmptyUt august 17, 2010 9:30 pm

Isamu Notsubaki

Nemám na výber.On,je veľkým nebezpečenstvom pre tento svet.Chce aby si ľudia zapamätali jeho klan navždy,aj po jeho smrti,tisícky rokov po jeho smrti.Pred časom získal bájny artefakt s ktorým môže oživovať mŕtvych,no len tých,ktorí zdieľajú tú istú stavbu DNA.Artefakt ktorý vedel využiť len Rikudou Sennin,a strážil jeho tajomstvo vo svojom hrobe.No tento artefakt zmizol,a od Hokageho mám jasnú misiu,po tom čo zlyhali najsilnejšie jednotky sveta,dokonca aj ja,nemáme inú možnosť.Zajtra presne o polnoci sa určite chystá oživiť svoj klan.Mesiac je v splne a len vtedy je možné využiť sílu artefaktu.Má sílu shinigamiho,preto ho nikto nedokáže zastaviť,nie bojom.Ja a Denjiro sme boli jeho študenti,je na nás aby sme ho zastavili,no bez strát to nepôjde.Povedal som zo slzami v očiach a objal ju.Prepáč mi to,ak sa nevrátim,dúfam že si nájdeš iného muža a budeš s ním šťastná,tak ako som bol ja s tebou.Vo vrúcnom objatí som sa zmenil na lístie a rozfúkol von oknom....
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue10/50Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue55/100Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (55/100)

Isamová návšteva - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Isamová návšteva   Isamová návšteva - Stránka 3 EmptyUt august 17, 2010 9:41 pm

Panééé .. Místo toho ,aby sis užil tak jí říkáš takové báje Very Happy GUMO Very Happy
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue14/50Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue40/100Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

Isamová návšteva - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Isamová návšteva   Isamová návšteva - Stránka 3 EmptyUt august 17, 2010 10:47 pm

Sora
Chvilku jsem zírala před sebe. tohle nemůže myslet vážně, určitě se ted vrátí a řekne mi že si dělal srandu ale nepřišel. dvě hodiny pryč a on stále nikde jen sem tak seděla a brečela.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Isamová návšteva - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Isamová návšteva   Isamová návšteva - Stránka 3 EmptyUt august 17, 2010 11:25 pm

Isamu Notsubaki

Nadišlo ráno, a ja a Denjiro sme už stáli na vrchole útesu nedaleko Kiri.Pozrel som na Kiri akoby naposledny,potom som sa otočil,nasadil si svoju Anbu masku v zápätí aj Denjiro a povedal som.Je čas!A vyrazili sme smer Konoha.

(Sora pozeráš až príliš málo filmov či anime Very Happy Myslíš že by Naruto nechal tak a sedel doma a brečel? Very Happy Prečo sa zmieriť s osudom,ked je možné osud zmeniť?Toť vše Very Happy )
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Frantík Pepík Zhul
Kage
Kage
Frantík Pepík Zhul


Počet príspevkov : 197
Join date : 20.06.2010
Bydlisko : Hehe

Roleplay
Level:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue10/50Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/50)
Chakra:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue55/100Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (55/100)

Isamová návšteva - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Isamová návšteva   Isamová návšteva - Stránka 3 EmptyUt august 17, 2010 11:58 pm

Jé .. To říká ten , kdo viděl 4 anime xD Mfg
Návrat hore Goto down
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue14/50Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue40/100Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

Isamová návšteva - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Isamová návšteva   Isamová návšteva - Stránka 3 EmptySt august 18, 2010 12:07 am

Sora (dobře máš to mít)
Po hodince plače mi už nejspíš vyschly slzy. Zaačala jsem přemýšlet. Jsem ninja. Když jí miluješ není co řešit. A neříkal že chce být jen se mnou? Oblékla jsem. vyzbrojila a na záda hodila meč. Když jsem doběhla k bráně. Byly kousek za bránou. Tiše jsem se rozběhla a skočila Isamemu na záda. "Jo hochu mě se jen tak nezbavíš" zašklebila jsem se a vrazila mu pusu na tvář.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Isamová návšteva - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Isamová návšteva   Isamová návšteva - Stránka 3 EmptySt august 18, 2010 10:30 am

Isamu Notsubaki

V zápätí ma jej váha a hlavne váha jej meča vyhodila z rovnovážneho stavu a ja som aj s ňou spadol na zem a začal sa smiať.Denjiro nám obom podal svoje svalnaté ruky aby sme sa mohli ľahšie postaviť.Potiahol nás ako by sme vážili ako nejaké pierka.Následne som sa pozrel na Soru a povedal.Čo tu robíš?Je to nebezpečné.nemôžeš ísť s nami.Koharu ťa nepozná,nebude k tebe milosrdný a zabije ťa.To nemôžem dopustiť,si to jediné čo my na tomto svete ostalo.Všetko ostatné mi vzal osud,moju rodinu,mojich priateľov, nechcem prísť aj o teba!Povedal som jej vážne,kedže som ju nadovšetko miloval.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue14/50Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue40/100Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

Isamová návšteva - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Isamová návšteva   Isamová návšteva - Stránka 3 EmptySt august 18, 2010 11:55 am

Sora
"No už jsem ti někdy řekla že stebou půjdu i na konec světa?? Seš jen můj a já se tě nevzdám. Takže neremcej jdu sváma." zašklebila jsem se
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Isamová návšteva - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Isamová návšteva   Isamová návšteva - Stránka 3 EmptySt august 18, 2010 12:38 pm

Isamu Notsubaki

Nemám šancu ťa tu udržať s tvojou povahou,musíme vyraziť do Konohy,Denjiro!Denjiro len kývol hlavou,spravil pečate a buchol do zeme na čo sa zjavili traja orly,ako inak ohromnej veľkosti.Pod Sora,ty budeš mať tohto modrého,nemusíš sa báť,je to zábava.Povedal som a pritom silne pochyboval že sa Sora niečoho bojí.Takú krásku rád preveziem a aj...Vtedy ho buchol krídlom jeho orlí brat nech drží hubu a robí to čo má.Denjiro už sedel na Inushim a ja na novom Denjirovom orlovi,ktorého som do dnes nepoznal.Čakali sme kedy vyrazíme,Denjiro ma prekvapil že úplne nič nepovedal,naposledny ked si našiel Michiko frajerku,bol úplne iný,no myslím že to čoskoro aj tak príde,ved ho vycvičil Lee,a má od neho dosť blbých návykov.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue14/50Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue40/100Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

Isamová návšteva - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Isamová návšteva   Isamová návšteva - Stránka 3 EmptySt august 18, 2010 12:48 pm

Sora
zazubila jsem se a vysočila na orla "Jo na orlen nás na misi bral sensei a byla to zábava a navís senseiův summon nebyl takoví lichotník" zasmála jsem se
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Isamová návšteva - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Isamová návšteva   Isamová návšteva - Stránka 3 EmptySt august 18, 2010 1:06 pm

Isamu Notsubaki

Denjiro sa usmial a povedal.Musíme vyraziť!Povedal a jeho orol vzlietol spolu s ním ohromnou rýchlosťou,Isamu ešte ostal na zemi a povedal Sore.Toto je iné ako vtedy.Tieto orly sú asi 3x rýchlejšie,a ak si nedáš dobrý pozor,sám vietor ťa z neho zhodí.Hlavne pri štarte je dôležité držať celé telo tesne u neho a pevne sa držať,potom to už pôjde.Je to niečo ako kôň,ak ho potiahneš za perie na pravo,ucíti to a nakloní sa do prava,ak do ľavo,natočí sa do ľava!Povedal som a pohladil môjho orla,pritisol som sa k nemu a obrovskou rýchlosťou vyštartoval vysoko do vzduchu...
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue14/50Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue40/100Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

Isamová návšteva - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Isamová návšteva   Isamová návšteva - Stránka 3 EmptySt august 18, 2010 1:36 pm

Sora
přitiskla jsme se k orlovy taky vzlétl do vzduchu. vítr mi velkou rychlostí svištěl kolem hlavy ,bylo to úžasné.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Isamová návšteva - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Isamová návšteva   Isamová návšteva - Stránka 3 EmptySt august 18, 2010 1:46 pm

Isamu Notsubaki

Všetci sme boli na oblohe a leteli smerom ku Konohe.Táto rýchlosť ma vždy uchvátila.Zem bola nejasné,namiesto stromov bolo vidieť šmuhy pri tejto rýchlosti.Vietor do nás narážal no orlova hlava nás chránila pred priam stykom z vetrov,v ktorom by sne nemohli ani len dýchať.V Konohe budeme asi o hodinu...
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue14/50Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue40/100Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

Isamová návšteva - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Isamová návšteva   Isamová návšteva - Stránka 3 EmptySt august 18, 2010 6:05 pm

Sora
Asi po hodině jsem konečně přistály. "Ou to bylo něco" řekla jsem když jsem sesedla. "Co bude dál??" zeptala jsem se jich
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Isamová návšteva - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Isamová návšteva   Isamová návšteva - Stránka 3 EmptySt august 18, 2010 9:24 pm

Isamu Notsubaki

Sora ledva dokončila vetu a z húštiny sa vynoril sám Hokage a jeho další traja muži z Anbu.Prišli ste včas.Naši špehovia hlásia,že Koharu sa blíži,no zatiaľ nikoho nezabil,musíme ho zastaviť.Povedal Hokage.Asi o 2 hodiny na to sme sa ocitli všetci priamo pred ním.Bitka bola rýchla.Troch Hokageho mužov vybavil veľmi ľahko,no vtedy prišiel na rad sám Hokage.Stoj Koharu.Nedovolím ti ísť dalej!Prečo si sa takto zmenil?On na to odpovedal.Ja som sa nezmenil,to len vy ma teraz vidíte inak,oživím svoj klan a spolu ukážeme celému svetu,že sme nepremožiteľný.Hokage:Čo bude potom?Plánuješ všetkých zabiť?To nemôžem dopustiť....Môj priateľ,sa vybral cestou pomsti,nemôžem zlyhať znovu,musím ťa zastaviť!Koharu začínal vyťahovať zbraň.Isamu a Denjiro boli zatiaľ vzadu a Isamu povedal Sore.Ostaň tu,je to nebezpečné.A sám vyšiel na bojisko....
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sora-chan
Raikage
Raikage
Sora-chan


Počet príspevkov : 513
Join date : 28.03.2010
Age : 28
Bydlisko : Vrbno pod Pradědem

Roleplay
Level:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue14/50Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (14/50)
Chakra:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue40/100Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

Isamová návšteva - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Isamová návšteva   Isamová návšteva - Stránka 3 EmptySt august 18, 2010 9:31 pm

Sora
"Isamu ty blbče" křikla jsem naštvaně a vydala se zaním.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue22/50Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Isamová návšteva - Stránka 3 Left_bar_bleue10/100Isamová návšteva - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Isamová návšteva - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Isamová návšteva   Isamová návšteva - Stránka 3 EmptySt august 18, 2010 11:32 pm

Isamu Notsubaki

Ako som si myslel.Vyliezli sme s krovia najprv ja a Denjiro.Mal som čierny plášť a čiernu Anbu masku,ako naposledny ked sme sa stretli pred týždňom,povedal som.Hokage sama,odstúpte.Je to môj sensei a ja verím že je taký ako pred tím než odišiel.Hokage sa na mňa pozrel s prekvapením a Koharu s diabolským úsmevom.Nie,za ten čas som sa zmenil a všetkých zabijem!Pristúpil som bližšie ako jeho obľúbený žiak a jediný priateľ ktorý v neho veril.Ja vo vás verím sensei.Navždy budeme mojím učiteľom,veľa ste ma toho naučili.Verím že ste sa nezmenili,len si to nahovárate.Koharu sa začal znova diabolsky smiať a ja som pokračoval.Prečo teda?Prečo sme zo mňa zmyli tú pečať.Mohli ste mať zo mňa svoju dokonalú zbraň,ktorá plní rozkazy bez zbytočných pripomienok,a bez strachu.Prečo?Prečo ste nesúhlasili s Shinigamim?Prečo?Pýtam sa prečo?Zvýšil som tón,Koharu bol chvíľu ticho a ja som pokračoval tichým hlasom.Vážne je toto to čo chceš?Dobre teda,zabij ma.Zabij Denjira,môjho jediného priateľa,zabij Soru,jedinú ženu s ktorou som si dokázal porozumieť a ktorú tak milujem,zabij Hokageho,muža ktorý mi bol celý čas idolom a nebiť jeho odvahy a sily,dnes by tu nestál nikto z nás.Zabij tisícky dalších nevinných životov,urob to!Urob to!Zabij ma!Znič všetko,znič ľudské sny,možno si nenašiel v živote svoje šťastie,možno ti bolo vzaté niekym iným,no nenechaj trpieť ostatných,tak ako nechali oni trpieť teba.Nedovoľ,aby bol niekto ako ty,nedovoľ to!Koharu sa na mňa díval,nič pri tom nepovedal až nakoniec.Je neskoro Isamu.Koharu nemá na výber!Ozval sa cudzí hlas z jeho vnútra.Všetci boli prekvapený a neverili tomu.Ako je to možné,ved Koharu predsa ovládal teba,nie ty jeho!Shinigami vo vnútri Kohara pokračoval.Vieš čo sotjí používať Shinigamiho moc obyčajného človeka?Zabije ťa to!Koharu mal veľkú moc zo zvitku akou ma mohol ovládať,bez toho aby zomrel.No stále nemohol urobiť jednu vec,a to,odobrať Shinigamiho moc bez obete,tým že ti vzal tu pečať,sám zomrel aby ťa zachránil a nestal si sa jeho zbraňou,Koharu je už mŕtvy,jeho duša je hlboko vo mne!Isamu vystrašene pozrel na tú osobu,no zachoval kľud a dalej pokračoval.Takže jeho duša ešte žije,je v tomto tele no nemôže ho ovládať,nieje tak silná ako tá tvoja,tak stratila moc nad svojim telom.Už asi neostáva iná možnosť,zabij ma.Shinigami vytiahol veľký meč a oblízol ho,dal som pokyn Denjirovi a ten sa zjavil za Sorou a znemožnil jej pohyb aby sa ma nepokúšala zachrániť.V sekunde sa ocitol za ňou a schmatol ju tak aby sa nemohla hýbať,shinigami po mne vyletel s tým veľkým mečom,ja som stál stále na mieste.Jeho čepeľ bola už len centimeter od mojej hlavy,ked v tom zastavila.Stál tam Hokage a jeho meč bol hlboko v jeho ruke,náhle sa jeho telo akoby zmenilo,jeho oči mali tvar kríža a jeho telo začala obklopovať chakra a rôzne znaky,jeho vlasy na jeho hlave sa zmenili ako by na rohy,a na hrudi mu vznikol náhrdelník Rikudou Sennína,potom Hokage prehovoril.Nikdy som neveril v osud,zmenil som ten svoj,a teraz mením osud Isama.Bol hned v dvoch modoch na raz,kedže mali jeho oči tvar krížiku.Bol v Sage mod ktorý načerpal pri našom rozhovore a taktiež využil silu Kyuubi v sebe,bola to ohromná síla,dokonca väčšia ako moc boha,moc Shinigamiho.Narobil si už dosť škody.Je čas ťa zastaviť!Povedal Naruto a potom som videl len záblesk svetla,žltý blesk,v ani nie dalšej sekunde som videl obrovský rasegan ako prevŕtava telo Kohara,náhle sa zjavilo asi nedať klonov ktoré svojmi Rasenganmi začali rozdrvovať telo Kohara,pár klonou nás chytilo a bleskovou rýchlosťou,dokonca rýchlejšie ako Denjiro odviedli preč.V dalšej sekunde som zazrel obrovskú bielu guľu ktorá pokryla oblasť niekoľkých kilometrov a vydávala hrôzostrašný zvuk a všetko zrovnávala zo zemou,legendárny Fuuton Rasen Shuriken.Všetko sa to udialo ani nie v 3 sekundách.Po dalšie sekundy bolo vidno len dalšie shurikeny.Záblesk svetla,ohromná biela guľa a nič.Potom zase to isté.Náhle všetky útoky prestali,asi po minúte sme sa odhodlali vojsť na bojisko.V obrovskom krátery stál Naruto zo zvitkom v ruke,a pred ním akási silná chakra,a pod ním Koharové telo.Náhle chakra zmizla.Naruto chytil zvitok do rúk a v tom sa rozpadol na prach.Moc ako táto nesmie byť nikdy objavená.V tom tleskol rukami a kráter začínal miznúť.Náhle celý kráter bol zahladený a ihned na ňom začala rásť tráva a stromy.Celá príroda reagovala na jeho ohromnú chakru,akoby bol vážne pustovník 6 ciest,no namiesto toho aby elementy ovládal pomocou svojho tela,oni poslúchali jeho.Bola to ohromná technika.Nemohol som uveriť tomu čo vidím,a ihned som si uvedomil,prečo sa mu hovorí najsilnejší ninja v dejinách.To čo dokáže on,tomu sa nemohol postaviť ani len boh,pozrel som sa na Denjira a Soru a povedal.Som vážne rád že je na strane tých dobrých.Viete čo by sa mohlo stať keby že nie?

(môžeš ešte nejako dokončiť Very Happy nejaké to wau Very Happy a vtipy a podobne Very Happy no o tom je príbeh toho Naruto Next Generation,toho dalšieho webu,no ale čo sa stalo pri Narutovej smrti,sa dozvieš ak budeš hrať tam Very Happy lebo ej to prísne tajná informácia Smile no ale slušne vymyslená,vidno že som príbeh vymyslel ja Very Happy inak Naruta by som tu nedával za takého bossa,keby som nečítal mangu,a za tie roky musí vedieť všetko používať naozaj v extrémnej sile Very Happy )
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
Sponsored content





Isamová návšteva - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Isamová návšteva   Isamová návšteva - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Isamová návšteva
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Naruto Rpg :: Kirigakure no Sato :: Kiri-
Prejdi na: