Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Vitajte na stránke o Naruto Rpg
O čo ide: Táto hra využíva systém Roleplay hry,
to znamená že sa hrá na základe príspevkov.
Hra je samozrejme o anime Naruto.
Ako začať: Ste tu nový a neviete ako sa pridať.
Môžete sa registrovať ale to vám nemusí pomôcť, táto hra je určená len dlhoročným hráčom Rpg,takže nieje stvorené pre nováčikov,takých je na sieti už dosť. Po registrácii váš e-mail ide ku administrátorovi webu, ktorý ho môže ale nemusí aktivovať, kedže priberáme len určitý typ ľudí, ktorých poznáme a vieme o ich kvalitách, preto sa snažte vyhýbať prezývkam ktoré používate po prvý krát, aby sme vás mohli rozlíšiť.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Dasoma Ryu

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
nagashi
Academy student
Academy student



Počet príspevkov : 1
Join date : 24.11.2010

Dasoma Ryu Empty
OdoslaťPredmet: Dasoma Ryu   Dasoma Ryu EmptySt november 24, 2010 9:58 pm

Meno: Dasuma Ryu
Miestnosť: Konoha
Hodnosť: Genín
Vek: 14
Pohlavie: muž
Sen: Uznanie
Klan: ak
Rodina:
Náboženstvo:
Vlastnosti: Milý dobrosrdečný nie som nevďačný
Životopis postavy: Moje detstvo bolo kruté nemilosrdné ja som nepoznal smiech a nepoznám ho ani teras ako dvojročného ma vzaly od rodiny a keď som vyrástol tak som musel pracovat v bňiach a iných miestach nap aj krádeže spionážne akcie a podobne. viem o svojej rodine pretože som tam mal príbuzneho aj keď bol už veľmi starý rospraval mi príbehy s detstva.Až makoniec jedného dňa nesplnil roskaz a pán ho dal vyvesiť na oceloví hák za chrbtove kosti ja som sa pri návrate z špionáze pozeral na oblaky a potom som ho uvidel rozbehol som sa k nemu a zvesil ho dolu pán to uvidel okamžite po mňa poslal mužou ale ja som aj s mrtvim starčekom ušiel a nenašli ma. Potom som sa stal prieskumnikom chodil som s vesnice do venice až som narazil na konohu je tu vela prijemnich ludi a hlavne jedna osoba ktora mi úplne obrátila život u nej teras bývam a je pre mňa tim najcenejšim čo mám nahradila mi mamu aj otca nebyt jej nevyštudoval by som akadémiu a tak som sa dostal sem.


_____________

Kekkei Genkai: názov KG,
Schopnosť Kekkei Genkai:
- Zbraň, vybavenie: ZVN
Podstata: Katon
Schopnosti: Veľmi rýchly dobra koncentracia chakry
Techniky: mizubushino jutsu-vodne kloni gatsuga-ostrý tesák

_____+________

- Obrázok: http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://media.comicvine.com/uploads/3/31803/621184-anime_boy_fav6_large.jpg&imgrefurl=http://www.comicvine.com/myvine/saber_black_heart/&usg=__vR_YrWIgDn6wcwwQeSoY2ofTKZs=&h=296&w=300&sz=13&hl=sk&start=34&zoom=1&tbnid=_0V69yGwnTk4OM:&tbnh=139&tbnw=140&prev=/images%3Fq%3Danime%2Bboy%26hl%3Dsk%26biw%3D1021%26bih%3D450%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:10%2C1082&itbs=1&iact=hc&vpx=360&vpy=116&dur=40&hovh=223&hovw=226&tx=120&ty=131&ei=c1_tTLrnFsz4sgaC3bSiDw&oei=Yl_tTKuzN8WztAbGytn7Dg&esq=4&page=4&ndsp=12&ved=1t:429,r:8,s:34&biw=1021&bih=450




Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 1317
Join date : 21.01.2010
Bydlisko : Svk

Roleplay
Level:
Dasoma Ryu Left_bar_bleue22/50Dasoma Ryu Empty_bar_bleue  (22/50)
Chakra:
Dasoma Ryu Left_bar_bleue10/100Dasoma Ryu Empty_bar_bleue  (10/100)

Dasoma Ryu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dasoma Ryu   Dasoma Ryu EmptyNe december 05, 2010 5:07 pm

Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.forumsk.com
 
Dasoma Ryu
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Kôš :: Staré Fórum :: Naruto Rpg :: Konohakure no Sato :: Charaktery-
Prejdi na: